Estelime Centrum Zdrowia i Urody

Nazwa firmyEstelime Centrum Zdrowia i Urody
MiejscowośćKatowice, powiat Katowice, woj. Śląskie
UlicaSzewska 11
Kod pocztowy40-661
Numer telefonu48534422996
Adres strony WWWEstelime.pl
KategorieSalony spa i odnowa biologiczna
Opis firmy

Centrum medyczne Estelime to kompleksowa oferta poradni specjalistycznych. Znajdziesz u nas poradnię geriatryczną, ortopedyczną, medycyny pracy, stomatologiczną i chirurgi plastycznej. Centrum medyczne w Katowicach Estelime to doświadczeni lekarze i pomocny personel pomocniczy. To miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie. Jeżeli chcesz się umówić na wizytę, to rezerwacji możesz dokonać online, na naszej stronie internetowej albo telefonicznie. Centrum Estelime to miejsce, w którym poprawisz swoje zdrowie, wygląd i przede wszystkim samopoczucie.


Słowa kluczoweCentrum medyczne katowice
Informacje o wizytówcenumer ID: 1974237; rejestracja: 21/05/2017; liczba odsłon: 42

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Estelime Centrum Zdrowia i Urody. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem minus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!